Jazyk: CZ SK
 
Čítajte rýchlo a ľahko vaše eknihy z www.extrareader.sk.
Prosím, aktualizujte Internet Explorer 6 alebo použite iný internetový prehliadač.
 
blog
košík
0 položiek
 
 
 
Platobný systém wpay
Cez mobil
Orange T-mobile
Kartou
Maestro Master Card Visa
Online bankové prevody
poštová banka unicredit Bank slovenska_sporitelna csob tatrabanka vub
Bankovým prevodom
Transfer
Peňaženkou
ww


Sťahujeme sa

Aby sme Vám mohli ponúknuť oveľa viac a všetci by sme mohli čítať vo väčšom komforte, rozhodli sme sa pre spojenie e-shopov Extrareader.sk a Rajknih.sk. Vďaka tejto zmene budete mať viac než 1 000 nových titulov v ponuke.Kedy?

2.10.2017Moja knižnica

Váš účet bude prevedený. Svoju knižnicu z Extrareader.sk nájdete po prihlásení na Rajknih.sk v tej istej sekcii „Moja knižnica“. Na tomto obchode sa prihlásite pod rovnakými údajmi, ako ste boli zvyknutý na Extrareader.sk.Máte účet aj na Rajknih.sk pod rovnakými prihlasovacími údajmi?

Prihláste sa tu (po 2.10.2017) a postupujte podľa návodu.Aplikácia Wooky čítačka

Pokiaľ ste prihlásený vo svojej čítačke, doporučujeme zariadenie odregistrovať (po 2.10.2017) a prihlásiť sa znovu – už pod obchodom Rajknih.sk (zaškrtnúť príslušný obchod) – prihlasovacie údaje sa nemenia. Po opätovnom prihlásení sa vám zobrazí kompletný obsah Vašej knižnice.Kam pre radu?

Volajte na infolinku +420 605 979 997 alebo píšte na email info@rajknih.skFAQ  

Najčastejšie otázky a odpovede

Čo sa deje, aké zmeny robíte a prečo?

Rozhodli sme sa zjednodušiť Vaše nakupovanie a od 2.10.2017 zlúčime eshopy Extrareader.sk a Rajknih.sk v jeden Rajknih.sk, ktorý budeme naďalej vylepšovať.

Prestane mi 2.10.2017 fungovať moja čítačka Wooky?

Pokiaľ máte nainštalovanú aplikáciu Wooky čítačka a ste momentálne prihlásený/á, nemusíte zatiaľ robiť nič. Bude Vám aj po 2.10.2017 fungovať bez zmien. Všetky zakúpené knihy, časopisy a audioknihy uvidíte v rovnakej forme ako predtým. Zmeny sa týkajú nových nákupov a novo inštalovaných aplikácií. Napriek tomu doporučujeme aplikáciu Wooky čítačku odregistrovať (po 2.10.2017) a pri novom prihlásení zakliknúť obchod Rajknih.sk.

Mám účet na Extrareader.sk, čo mám robiť po 2.10.2017?

Váš účet a všetky nastavenia sme automaticky presunuli do nového systému Rajknih.sk Od 2.10.2017 sa tak môžete prihlásiť na Rajknih.sk pod rovnakými menom a heslom, ktoré ste používali doteraz. Uvidíte tu celú Vašu knižnicu, Vaše nastavenia a kontaktné údaje. Nový obsah e-knihy, e-časopisy a audioknihy už budete nakupovať len na Rajknih.sk.

Mám účet na Rajknih.sk, čo mám robiť po 2.10.2017?

Pokiaľ máte účet len na Rajknih.sk, nemení sa pre Vás skutočne vôbec nič.

Mám účet na Extrareader.sk aj na Rajknih.sk, čo mám robiť po 2.10.2017?

Áno, aj na túto variantu sme pripravený. Pokiaľ používate rovnaké prihlasovacie meno alebo email na Extrareader.sk aj na Rajknih.sk, zobrazíme Vám od 2.10.2017 na našich stránkach sprievodcu, ako obidva účty spojiť do jedného – toho správneho na Rajknih.sk. Zároveň obdržíte emailom inštrukcie, ako postupovať. Je tiež možné, že používate na Extrareader.sk iné prihlasovacie meno a email než na Rajknih.sk.V tom prípade Vám prvý účet z Extrareader.sk automaticky prevedieme a budete mať na Rajknih.sk dva účty, ktoré môžete používať oddelene.

Prevediete mi kredity vo Wooky peňaženke do nového účtu?

Áno, Vaše kredity budú automaticky prevedené.

Čo bude ďalej s e-shopom Extrareader.sk?

Obsah, funkcie aj užívateľské účty z Extrareader.sk konvertujeme do eshopu Rajknih.sk, ktorý budeme ďalej vylepšovať. Na pôvodných stránkach www.extrareader.sk uvidíte len informácie o presťahovaní a inštrukcie ako pokračovať ďalej. 
 
Help, FAQ Help, FAQ